Proč převést elektřinu a plyn s Callide

Změna dodavatele elektřiny nebo plynu se stává na trhu s těmito energiemi stále populárnější. Jak domácnosti, tak podnikatelé se totiž snaží touto cestou výrazně ušetřit. Divize energie společnosti Callide Vám navrhne vhodného dodavatele a samotnou změnu výrazně usnadní. Proč tedy využívat naše služby?

  • Žádné poplatky – vše je zdarma

Za veškeré zprostředkovatelské a poradenské služby si Callide neúčtuje žádné poplatky. Vše od kalkulace ceny, poradenství při vyplňování smluv až po odevzdání smluv novému dodavateli je pro Vás tedy zdarma!

Celý proces změny dodavatele je rovněž zdarma. U smluv od nového dodavatele Vás nečekají žádné aktivační ani skryté poplatky.

  • Odborné nezávislé poradenství

Callide zaměstnává odborníky s detailními znalostmi energetického trhu, kteří nejsou zaměřeni na jednoho dodavatele. Rady, které získáte od nás, jsou tedy vysoce kvalifikované a objektivní. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího dodavatele elektřiny nebo plynu a poradíme Vám, s kterým dodavatelem při Vaší současné spotřebě můžete ušetřit nejvíce. Zeptat se nás můžete na cokoliv, s čím potřebujete poradit!

  • Neustále sledujeme trh

Naši odborníci neustále sledují energetický trh. Zabývají se sledováním jednotlivých dodavatelů, jejich cenovou politikou i jejich zacházením s klienty. Nestane se tedy, že bychom Vám doporučili nespolehlivého dodavatele elektřiny nebo plynu.

  • Pokud nový dodavatel zdraží, můžete ihned odejít

Pokud nový dodavatel zdraží, máte podle Energetického zákona (zákon č. 458/2000 sb.)právo odstoupit od smlouvy. Je potřeba to ale učinit do 10 dnů před dnem účinnosti nové ceny. Klientům, kteří smlouvu s novým dodavatelem podepsali skrze nás a v budoucnu nebudou spokojeni s případným zvýšením cen tohoto dodavatele, nabízíme pomoc v řešení odstoupení od smlouvy.

  • Péče o stávající klienty

Zároveň klientům, kteří skrze nás podepíšou smlouvu s novým dodavatelem, nabízíme, že za ně budeme sledovat aktuální ceny elektřiny i plynu a pokud se na trhu vyskytne výhodnější cenová nabídka, dáme jim o ní vědět.

  • Formality vyřídíme za Vás

Veškeré administrativní záležitosti spojené se změnou dodavatele vyřídíme za Vás. Jediným Vaším úkolem bude vyplnit a podepsat smlouvy. Dál už nebudete muset hnout ani prstem.

    Chci změnu doavatele energií - vyplňte formulář...