Kalkulace na míru ZDARMA

Přijde Vám kalkulačka příliš složitá? Nevyznáte se v ní? Nebo se Vám prostě jen nechce jejím vyplňováním ztrácet čas?

Pošlete nám emailem na info@energie.callide.cz (popř. můžete využít i níže uvedenou poštovní adresu) kopii svého vyúčtování (za elektřinu nebo plyn, podle toho jaké srovnání Vás zajímá) a my za Vás možnou úsporu vypočítáme. E-mailem Vám obratem přijde přehledná kalkulace, která je naprosto nezávazná. Na první pohled uvidíte, kolik můžete ušetřit. Podle toho se pak můžete rozhodnout, zda ke změně dodavatele přistoupíte.

Pokud jste se pro změnu dodavatele rozhodli, máte v podstatě dvě možnosti, jak nám o tom dát vědět.

  • Na základě údajů v zaslané kalkulaci vyplníte vstupní data do kontaktního formuláře na našich stránkách a kliknete na tlačítko ODESLAT OBJEDNÁVKU. Tím automaticky dojde k převedení kantaktních údajů do objednávky a její odeslání.
  • Odpovíte na email s kalkulací a do těla zprávy napíšete, k jakému dodavateli byste chtěli převést a kontaktní údaje (pouze pokud se liší od údajů na již zaslané faktuře).

1. My vyplníme smlouvy s vybraným dodavatelem a naše callcentrum Vám zavolá a domluví schůzku s naším konzultantem, který Vám předá ke kontrole a podpisu připravenou smlouvu. Profesionální Konzultant Vám zdarma poskytne odborné poradeství. 

2. My vyplníme smlouvy s vybraným dodavatelem a zašleme Vám je ke kontrole a podpisu. V zásilce budete mít přiloženou i předplacenou odpovědní obálku, do které podepsané smlouvy vložíte a zašlete nám je zpět. O všechno ostatní se postaráme. Všechny tyto služby jsou pro Vás ZDARMA!

Adresa pro zaslání faktury - roční vyúčtování:

Callide a.s.
divize energie
Svobody 19
350 02 Cheb

 V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na telefonu +420 354 434 858 nebo emailu info@energie.callide.cz

Chci provést kalkulaci úspory odborným poradcem - vyplňte formulář...